جدول شهریه آموزشگاه هیواشبکه

برگزاری دوره های تخصصی در هیواشبکه شامل دوره های شبکه ، امنیت ، طراحی و بهینه سازی سایت

آموزشگاه هیواشبکه برگزارکننده ی تخصصی ترین دوره های شبکه و امنیت در استان گیلان (رشت) و برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت به صورت مجازی در سراسر کشور و برگزار کننده دوره های تخصصی شبکه و امنیت در ادارات و سازمانهای استان گیلان در خدمت شما عزیزان میباشد . در این اطلاعیه قصد داریم به معرفی دوره های تخصصی  و تعرفه آنها بپردازیم . درصورتی که در مورد هریک از دوره های تخصصی سوالی داشتید میتوانید از طریق راههای ارتباطی با ما در تماس باشید.

 

برای مشاهده شهریه کامل بر روی همین لینک کلیک کنید

 

دیگر شرایط ثبت نام دوره های تخصصی شبکه و امنیت در هیواشبکه :

–        دوره های تخصصی شبکه و امنیت در هیواشبکه هم به صورت حضوری و مجازی برگزار می گردد .

–        قیمت های درج شده در مقابل دوره ها بدون در نظر گرفتن تخفیف و شرایط تقسیط می باشد .

–        شهریه دوره ها را می توانید به صورت قسطی با ارائه چک به صورت ماهانه پرداخت کنید .

–        به دانشجویان اول هر دوره 10 درصد برای ثبت نام در دوره بعدی تخفیف در نظر گرفته می شود و این کارت تخفیف برای شما یکسال اعتبار دارد .

–        در صورتی که  تصمیم به ثبت نام گروهی داشته باشید به تمامی اعضای گروه 10 درصد تخفیف برای ثبت نام در نظر گرفته خواهد شد .

–        شروع کلاسهای جدید 10 تا 15 هر ماه می باشد بنابراین می توانید با ثبت نام در این بازه از تخفیف 10 درصدی بهره مند شوید .

–        در صورتی که به صورت پکیج دوره را ثبت نام کنید می توانید از شرایط 15 درصد تخفیف به همراه اقساط 5 ماهه استفاده کنید .

متقاضیان محترم می توانید برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص ثبت نام دوره های تخصصی شبکه مهندسی مایکروسافت و نتورک پلاس ، دوره های استاندارد سازی اتاق سرور ، پیکربندی سرور HP و دوره های طراحی سایت به صورت کامل، با شماره 013-33241269 تماس بگیرید و یا با ایمیل Edu@hivalearning.ir مکاتبه بفرمائید: