اهداف آموزشگاه تخصصی حضوری و مجازی هیواشبکه

اهداف آموزشگاه تخصصی حضوری و مجازی هیواشبکه ما در آموزشگاه هیوا شبکه بر این باوریم که برای پیشرفت و سربلندی کشور، نیازمند پرورش افرادی ماهر هستیم!   ماهر کیست؟ ماهر کسی است که صرف نظر از  رشته دانشگاهی و مدرک تحصیلی، مهارت لازم برای انجام درست یک کار را دارد. در حال حاضر از لحاظ دانش تئوری جامعه آموزشی ما  در سطح بالایست اما آیا این دانش را می توان به کار بست؟ آیا فارغ التحصیلان رشته مهندسی کامپیوتر با گذراندن 140 واحد درسی، توانایی راه اندازی یک وب سایت، نوشتن یک Application، راه اندازی شبکه یک ساختمان را بلدند؟

قطعا افرادی هستند که برخی از این مهارت ها را دارند ولی چیزی که مشهود است، بیشتر دانشجویان این مهارت را ندارند. دانش را دارند ولی نحوه به کارگرفتن دانش و مهارت استفاده از آن را که از خود دانش مهمتر است را ندارند. بنابراین ضعفی که باید پوشش داده شود، ضعف در حوزه کارهای عملی و مهارتی است. پس با انجام کارهای عملی و افزایش تجربه های عملی، می توانیم افرادی ماهر پرورش دهیم که دانستن را به توانستن مبدل می کنند.

ویژگی بارز آموزش در هیواشبکه

ویژگی بارز آموزشگاه تخصصی هیواشبکه این است که آموزش بخشی از فعالیت ماست ، در مجموعه هیوا ، شرکت هیوانوآوران قرار دارد که به صورت عملی پروژه های شبکه و امنیت ادارات و سازمانها ، کارخانه جات استان گیلان و.. را انجام میدهد  . بنابراین مجموعه هیوا با داشتن کادری که علاوه بر مباحث تئوری اشراف کاملی بر مباحث عملی دارد میتواند در این راستا بسیار مفیدتر از سایر آموزشگاهها و حتی دانشگاهها که صرفا به بیان مباحث به صورت تئوری میپردازن ایفای نقش نماید.

هدف اصلی ما ایجاد بستری برای مهارت آموزی است ، مهارتی که در پس آن برای دانشجویان ایجاد شغل و برای شاغلین بخش فناوری اطلاعات ایجاد مهارت بیشتر کند .

ما در آموزشگاه هیواشبکه در کنار شما عزیزان همیشه خواهیم بود ، پس از گذراندن دوره ها به عنوان مشاور در کنار شما عزیزان هستیم .

برای دریافت مشاوره میتوانید به صورت حضوری به آدرس ما ، به صورت تلفنی با شماره های زیر و یا برای ما ایمیل کنید و یا از طریق شبکه های اجتماعی در خدمت شما باشیم.

سایت اصلی مجموعه هیواشبکه : Hivanetwork.com

سایت مدیریت طراحی سایت و بهینه سازی و سئو : Hivawebdesign.com

سایت فروشگاهی نمونه سوالات بین المللی و تخصصی شبکه : Hivanetwork.ir

سایت آموزشگاه مجازی هیواشبکه : Hivalearning.ir

آدرس ما : گیلان – رشت – بیستون – سه راه معلم – جنب بانک پاسارگاد – بن بست زارع – ساختمان پویا – طبقه دوم

شماره تماس ما : 01333260041- 01333241269

شبکه های اجتماعی ما = @Hivashabake